Osobní profil kaja007 | 01.10.2010 20:27
Osobní profil Babuška | 01.10.2010 19:25
Holky.Tak sem dneska byla na kontrole..v ordinaci sem strávila jen 5min,kde mi bylo řečeno:,,Máte to pořád zlomený,choďtě o berlích 4 týdny a nenašlapujte na nohu,tejpujte si to sama a mazejte to Fastumgelem ".
Asi zhruba za 3h mi volal,že měli schůzi,kde si říkali o případech.No a prej můj snímek zaujal jednoho specialistu,že se mu moc líbí(ironie) a že mě chce ve středu vidět osobně.No a tak se chci s vámi poradit,co si mám vzít na sebe????
jo to me taky ne...ja jim dam vrchol turnaje!!!
Osobní profil Peťa Konkol | 30.09.2010 22:56
Ten článek se mi nelíbí :D chci tlačítko "nelíbí se mi" :D
Osobní profil Rendy2 | 29.09.2010 20:49
FBS Olomouc vs. ZŠ Horní 3:1 (1:0,2:1,0:0)
Druhé utkání mělo být asi vrcholem turnaje, neboť jsme narazili na tým z 1. ligy. Zápas jsme začali velmi aktivně a dostali soupeřky pod tlak. Ty naopak spoléhaly na rychlé protiútoky, které jsme ale zachytávali již v zárodcích. Držení míčku bylo na naší straně, ale ne a ne se prosadit střelecky. Klid nám dodala až 11. minuta, kdy Kamzík nádherně posunula míček na Saula, která zprvní našla volnou Peťanu před brankou, která otevřela brankový účet zápasu – 1:0. Vstřelená branka nás ale až příliš uspokojila a touha přidat další byla ta tam. Po první třetině jsme tak na naší straně měli hubené jednobrankové vedení.
Ve druhé části jsme zapomněli na to, že proti soupeřkám musíme i bránit a přišel tak trest. V 5. minutě jsme nebyli důrazní na brankovišti a ZŠ Horní srovnala – 1:1. Nám se povedla ale rychlá odpověď, když si Mary sběhla před branku a zasunula nahrávku od Sigry do branky – 2:1. Druhá třetina se nesla v hodně důrazném duchu, a tak do třetí třetiny jsme šli s tím, že musíme tvrdost eliminovat rychlejším předáváním míčku.
Faulů přibývalo a byly sice trestány volnými údery, nicméně hře by v tu chvíli prospělo vylučování za opakované přestupky. Ve 4. minutě poslední třetiny po faulu na Morče putovala hostující obránkyně na trestnou na 5 minut a pro Morče zápas skončil. Po dalším faulu, který byl odpískán, se neudržela Janke a za nevhodnou poznámku byla poslána za nesportovní chování rovněž na trestnou. Hrálo se tedy 4 na 4. Branka nepadla, ZŠ Horní ubránila i přesilovku. Drama v závěru nepovolila Janke, když po asistenci Peťany prokázala klid v zakončení a chladnokrevně zakončila – 3:1. Zaslouženě jsme si připsali i další tři body do tabulky a splnili tak plán pro první den...
Osobní profil Bgirl | 29.09.2010 20:34
Peti stojí to 200,-- a když to nenapíšeš hned, tak je ještě jeden pokus, loni jsme to s Bárou psaly taky až na podruhé a sám Šíma se nás ptal, jestli jdeme z povinnosti nebo chceme pískat a když jsme řekly, že z povinnosti, tak se usmál a že mu to bylo jasný musí se sice odeslat 2x do roka nominační listina, kde napíšeš 2 víkendy kdy můžeš pískat, ale on tě nenominuje. Já jsem to měla už letos a taky jsem nic nepískala to by totiž dopadlo tak se domluvíme na trenále co a jak a kde
Osobní profil Peťa Konkol | 29.09.2010 19:30
a co když ten test neudělám? Licenci N jako NIC :D Anička půjde určitě taky ráda :D My s tebou Bláňo půjdeme :D
Osobní profil sakic19 | 29.09.2010 16:18
Školení - 2h budete poslouchat pravidla a vše okolo činnosti rozhodčího a potom uděláte testík styl a/b/c/d.
Potom dostanete licenci N (asi) a pokud budete chtít pískat, tak jim to řeknete.Pokud ne tak nic, možná Vás ale v případě nedostatků rozhodčích na víkend povolali.
Osobní profil Peťa Konkol | 29.09.2010 15:54
A to budu muset jako pískat? :D To neumím :D Jako žádný další prachy ale platit nechci!!!!!!! Sakra už tak nevím kde ty peníze mám brát :D a kde to školení je? a co to obnáší?
Osobní profil kati | 29.09.2010 15:29
Ja uz jsem tam byla 3x a uz nikdy v zivote me tam nikdo nedostane. Urcite by mel jit nekdo, kdo tam jeste nebyl a nebo nekdo, kdo by to chtel fakt delat (ale to asi zadna z nas co )
Osobní profil Kristi. | 29.09.2010 8:34
Blani, jdu na nocni a v 9 uz tam musim byt.
Osobní profil Bgirl | 28.09.2010 21:53
HOLKY prosím prosím, potřebuju 1 - 2 dobrovolnice co se mnou půjdou teď v pátek 17 - 21 hod na školení rozhodčích. Je do nutný, jelikož už je to náhradní termín a nesplňujeme jako klub počet školených rozhodčích, když by jsme tam nešly, tak budeme platit zase flastr zatím máme z povinných 6 rozhodčích zaškolený 3 a to kluky myslím všechno. Prosím přihlaste se někdo, ať nemusíme cvakat další love
Osobní profil Rendy2 | 28.09.2010 20:29
nepřipomínej mi to! nebylo to zrovna příjemný
Osobní profil Peťa Konkol | 28.09.2010 19:56
Bobáčková a Konokolská A buldočí článek taky dobrej prej nedůrazné před brankou, ony spíš byly před brankou důrazné až moc, hlavně jedna :D a hlavně na rendiny ruce :D
Osobní profil kati | 28.09.2010 15:32